KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15618200

nr 1561 8200

Blandteknik

Jacques Villon, Signerad, komposition. Blandteknik, bildmått: 16x22 cm, yttermått inklusive ram: 24x30 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

4.400 kr

måndag 4 september 2023
kl 19:43:53